Інтерфакс-Україна
10:04 07.10.2021

Рудик не виключає блокування трибуни Ради в четвер за участю "Голосу"

1 хв читати
Рудик не виключає блокування трибуни Ради в четвер за участю "Голосу"

Лідер партії "Голос", народний депутат Кіра Рудик не виключає, що опозиційні фракції можуть у четвер блокувати трибуну Верховної Ради під час розгляду питання про відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера парламенту.

"Я не перебільшую, коли кажу, що наразі триває боротьба за парламентаризм... Я абсолютно не виключаю (блокування трибун - ІФ). Наразі настрої досить рішучі в опозиції", - сказала Рудик в ефірі телеканалу "Україна 24" у четвер.

За її словами, на сьогодні в парламенті є голоси за відкликання Разумкова з посади спікера парламенту, але їх кількість "на межі".

Водночас народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко заявив, що їхня фракція навряд чи блокуватиме трибуну. "Принаймні, якщо ми не побачимо якихось божевільних порушень регламенту", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РФ уперше застосувала ударний БпЛА "ґєрань-5" - ГУР

Свириденко: Нова система контрактів для військових покликана стати чинником у підвищенні мотивації особового складу

РФ за тиждень випустила по Україні майже 1100 дронів і понад 50 ракет - Зеленський

Аварійні графіки електроенергії застосовуються у Києві та трьох областях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА