Інтерфакс-Україна
14:35 07.10.2021

ВАКС заочно заарештував Януковича у справі про заволодіння "Межигір'ям"

1 хв читати
ВАКС заочно заарештував Януковича у справі про заволодіння "Межигір'ям"

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) ухвалив рішення про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту екс-президенту України Віктору Януковичу у справі про заволодіння резиденцією "Межигір'я".

Відповідне рішення ВАКС ухвалив у четвер, задовольнивши клопотання обвинувачення.

"Обрати... щодо Януковича запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання і не пізніше ніж через 48 годин із моменту доставки до суду... розглянути за його участі питання застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміни на більш м'який запобіжний захід", - ідеться в рішенні слідчого судді.

Як повідомлялося, НАБУ і САП звернулися до ВАКС із клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою екс-президенту України Віктору Януковичу і його синові Олександру.

"Вони є підозрюваними у справі про заволодіння резиденцією "Межигір'я" шляхом зловживання своїм службовим становищем", - повідомила прес-служба НАБУ у Telegram-каналі.

Дії екс-президента України і його сина кваліфіковано за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. О. Януковичу інкриміновано також ч. 5 ст. 27 (пособництво) КК України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пошук ділянки для будівництва заводу з виробництва та переробки шин у Київській області триває - ОВА

Келлог планує поїздку в Білорусь і зустріч з Лукашенком - ЗМІ

Конкретні рішення про збільшення військової підтримки, нові транші та додаткові санкції – Зеленський про результати саміту G7

Зеленський і Банга обговорили проєкти відбудови України

Зеленський й Ішіба обговорили протидію спільній загрозі з боку РФ, КНДР та Ірану

Лідери Франції та Німеччини висловили намір посилити санкції проти Росії і сподіваються, що США вчинить те саме

Тіла ще трьох людей деблокували рятувальники з-під завалів зруйнованої дев'ятиповерхівки у Києві – ДСНС

Зеленський і Рютте обговорили можливі кроки перед самітом НАТО в Гаазі

Зеленський і Стармер обговорили напрямки санкційного тиску на РФ

Дрони-перехоплювачі, які розробили в Україні, необхідні багатьом країнам Європи та Америки – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА