Інтерфакс-Україна
15:48 07.10.2021

Кулеба: Україна обговорює з НАТО об'єднання зусиль у Чорноморському регіоні

1 хв читати
Кулеба: Україна обговорює з НАТО об'єднання зусиль у Чорноморському регіоні

Україна обговорює з НАТО ініціативу об'єднання зусиль України, Грузії, Молдови та альянсу в питанні Чорноморського регіону, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Співробітництво між Україною і Туреччиною в питанні безпеки в Чорному морі є дуже тісним і відвертим. І ви знаєте, що поки Україна не є членом ЄС і НАТО, ми розпочали політику створення малих альянсів. Є стратегічна ініціатива президента України про те, що країни НАТО, плюс Україна, Грузія і навіть Молдова можуть об'єднати свої зусилля в питанні Чорноморського регіону. І ця ініціатива проговорюється зараз у різних столицях, у тому числі з НАТО", - сказав Кулеба на спільній з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу прес-конференції у Львові в четвер.

Він наголосив, що Україна готова на двосторонньому рівні з Туреччиною робити подальші кроки у зміцненні партнерства в питанні чорноморської безпеки.

"І ми ці кроки сьогодні з Мевлютом дуже чітко проговорили. Тому вважайте, що переговори перебувають в активній фазі", - додав Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

МЗС України закликає країни-партнери запровадити санкції проти РФ після атаки по Кременчуку

Зеленський: Потрібні санкції проти банків і фінсектору РФ; США, ЄС і G7 можуть це забезпечити

В Україну повернули тіла ще 1200 загиблих – Коордштаб

Потепління очікується в Україні на початку тижня, у більшості областей невеликі дощі

Пасажиропотік через кордон в другий тиждень літа збільшився ще на 3%

Агенти ГУР знеструмили об'єкти ВПК в російському Калінінграді - джерело

СБУ затримала у Хмельницькій області навідницю, яка ще й робила вибухівку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА