07:35 09.10.2021

Зеленський затвердив делегацію для участі в слуханнях арбітражного трибуналу у справі України проти РФ із затримання українських військових кораблів

1 хв читати
Зеленський затвердив делегацію для участі в слуханнях арбітражного трибуналу у справі України проти РФ із затримання українських військових кораблів

Президент України Володимир Зеленський створив делегацію для участі в слуханнях арбітражного трибуналу у справі України проти Російської Федерації щодо затримання українських військово-морських кораблів і членів екіпажів, повідомила прес-служба глави держави.

"Утворити делегацію України для участі в слуханнях Арбітражного трибуналу, створеного згідно з додатком 7 до Конвенції Організації Об'єднаних Націй з морського права 1982 року, у справі України проти Російської Федерації із затримання українських військово-морських суден і членів їх екіпажів", - йдеться в повідомленні.

Главою делегації стала директор департаменту міжнародного права міністерства закордонних справ України, глава делегації, агент України Оксана Золотарьова. Її заступником став представник України при Європейському Союзі і Європейському Співтоваристві з атомної енергії Всеволод Ченцов.

Крім того, до складу делегації увійшли помічник командувача ВМС ЗСУ з правової роботи, начальник юридичної служби, начальник відділу міжнародних суперечок департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України Андрій Пасічник та заступник командувача ВМС ЗСУ Андрій Тарасов.

Згідно з указом, главі делегації необхідно залучати в установленому порядку представників державних органів адвокатів, радників, експертів і технічних працівників. Також здійснювати із залученням представників державних органів підготовку та подання процесуальних документів, позиційних, доказових і інших матеріалів, необхідних для розгляду справи.

Крім того, Кабінет міністрів повинен забезпечити фінансування витрат, пов'язаних з участю делегації в слуханнях трибуналу.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА