11:17 10.10.2021

В основних сферах торгівлі з ЄС Україна на 70-80% відповідає європейським стандартам - Стефанішина

1 хв читати
В основних сферах торгівлі з ЄС Україна на 70-80% відповідає європейським стандартам - Стефанішина

У ключових сферах, в яких відбувається торгівля між Україною та ЄС, країна на 70-80% відповідає європейським стандартам, повідомила віце-прем'єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина в суботньому інтерв'ю інтернет-виданню "Радіо Свобода".

"У п'яти основних сферах, в яких відбувається торгівля, на 70-80% відповідаємо європейським стандартам. Це вже підтверджено. Сфера енергетики – 80%. Сфера харчової продукції та санітарних заходів - понад 70%. Повністю відповідаємо системі державних закупівель та телекомунікацій. Це означає, що в розумінні нашої євроінтеграції ми (Україна і ЄС – ІФ) працюємо однаково і живемо однаково", - сказала Стефанішина.

Вона також зазначила, що понад 14 тисяч українських компаній уже працюють на європейському ринку.

Україна також є тією країною, яка інтегрована в європейські структури. Країна є учасником понад 20 агентств та інститутів ЄС від правоохоронних (це Офіс прокурора ЄС), закінчуючи науковими, культурними програмами.

Тому, за словами Стефанішиної, з точки зору політичної, економічної конвергенції, Україна фактично досягла величезних результатів за 5 років.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА