Інтерфакс-Україна
20:36 10.10.2021

Шалленберг у понеділок очолить уряд Австрії

1 хв читати
Шалленберг у понеділок очолить уряд Австрії

Глава МЗС Австрії Александер Шалленберг у понеділок буде приведений до присяги і стане канцлером країни, повідомляє Bloomberg.

У неділю він провів переговори з президентом Австрії Александером Ван дер Белленом, а також з віце-канцлером Вернером Коглером.

Шалленберг заявив журналістам, що має бути "непроста робота у непрості часи". "Складно - кожному з нас", - наголосив він.

Зі свого боку, Коглер сказав, що розмова з майбутнім канцлером вийшла "хорошою, щирою".

Раніше канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив, що вирішив піти у відставку після того, як стало відомо, що він є фігурантом антикорупційного розслідування. Сам Курц запевняє, що не скоював нічого протизаконного.

В Австрії при владі перебуває коаліція, до якої входять Народна партія Курца, а також "Зелені". Саме в партії "Зелених" у п'ятницю зажадали від Народної партії призначити на пост канцлера когось, хто не замішаний у розслідуваній в Австрії справі про корупцію.

При цьому "Зелені", представником яких є Коглер, наголошували, що не заперечують проти кандидатури Шалленберга.

Західні ЗМІ зазначають з посиланням на експертів, що Курц, ймовірно, запропонував нинішнього главу МЗС на пост канцлера, оскільки довіряє йому і вірить, що Шалленберг, навіть очоливши уряд, не претендуватиме на роль лідера партії.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російський військовий, обвинувачений у вбивстві полонених у Вовчанську, визнав свою вину

Зеленська планує зустрітися з Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Лісовий: ми зіткнулися з інформкампанією, спрямованою на зневіру молоді в можливості вчитися в Україні

Цьогорічний саміт Перших леді та джентльменів має відвідати рекордна кількість високих гостей - Зеленська

Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке тероризувало Прикарпаття

РФ нарощуватиме дронові атаки по Україні, поки розширюватиме виробництво ударних дронів за підтримки КНР, – ISW

ВАКС звільнив від відповідальності ексчленів НКРЕКП Формагея та Коваленко у справі "Роттердам+"

Голова Деснянської РДА Бахматов: Старостенко не робила запиту на виступ і зривала захід

Газопостачання у понад 8 тис. абонентів відсутнє внаслідок повітряної атаки РФ у Київській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА