Інтерфакс-Україна
07:33 11.10.2021

Під час пожежі в Києві рятувальниками було евакуйовано 6 осіб, із них 3 дітей

1 хв читати
Під час пожежі в Києві рятувальниками було евакуйовано 6 осіб, із них 3 дітей

Під час ліквідації пожежі в багатоповерховому будинку в Києві на безпечну відстань було виведено 6 осіб, із них 3 дітей, повідомили в ДСНС.

"Під час розвідки, з однієї з квартир на 15 поверсі було виведено 6 осіб, із них 3 дітей... Жертв і постраждалих немає", - сказано в повідомленні на сторінці в Facebook ДСНС у м.Києві.

За інформацією рятувальників, пожежа на 9 поверсі 16-поверхового житлового будинку на пр-ті Оболонському, 13 в Оболонському районі столиці виникла в неділю, 10 жовтня. Горіння почалося зі сміття і особистих речей у загальному коридорі з поширенням на двері ліфта і двері загального коридору. Рятувальники відразу ж приступили до гасіння пожежі.

О 17:00 пожежу було локалізовано на площі 18 кв. м і о 17:08 - ліквідовано. В результаті пожежі пошкоджено були двері обох ліфтів, 3 двері загального коридору, закопчені стіни та стеля поверху, пошкоджені телекомунікаційні системи.

На місці події працювало 5 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 23 людини особового складу.

Причину виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронні органи.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄК в обмін на підтримку санкцій проти Росії дала гарантії Словаччині у сфері енергобезпеки - Фіцо

Келлог обговорив з Умєровим, Будановим та Сирським шляхи для досягнення миру

Генпрокурор: наразі в органах прокуратури залишилось 484 прокурори з інвалідністю

Шмигаль написав заяву про відставку

Міносвіти: Стартував конкурс у 31-шу Українську антарктичну експедицію

Кабмін схвалив нацстратегію захисту прав дитини у сфері юстиції до 2028р

Мінекономіки, представники організацій роботодавців та працівників підписали меморандум щодо реформи ринку праці в Україні

Кіберспеціалісти паралізували роботу російського виробника військових дронів "Гаскар"

КМДА повідомила про початок реставрації Садиби Зеленських

В Україні в промислових масштабах фальсифікували пестициди провідних агроконцернів Європи та США - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА