Інтерфакс-Україна
11:34 11.10.2021

НБУ переніс роботу банківської системи з 15 на 23 жовтня у зв'язку з Днем захисників і захисниць України

1 хв читати
НБУ переніс роботу банківської системи з 15 на 23 жовтня у зв'язку з Днем захисників і захисниць України

Національний банк України (НБУ) переніс роботу банківської системи з 15 на 23 жовтня у зв'язку з Днем захисників і захисниць України, повідомила прес-служба регулятора в понеділок.

Згідно з повідомленням, міжбанківські перекази через систему електронних платежів (СЕП) у період з 14 по 17 жовтня здійснюватимуться за датою банківського дня 18 жовтня.

Зазначається, що 15 жовтня банки за необхідності можуть здійснювати касові операції без відкриття операційного дня банку.

НБУ додав, що банки мають організувати роботу щодо своєчасної виплати пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат і забезпечити безперебійну роботу банкоматів, обмінних пунктів, а також організувати їх підкріплення готівкою різних номіналів.

Як повідомлялося, у зв'язку зі святкуванням Дня захисників і захисниць України робочий день із п'ятниці, 15 жовтня, переноситься на суботу, 23 жовтня, вихідними днями будуть 14-17 жовтня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

ЄС мобілізує частину цивільної допомоги з кредиту у EUR90 млрд на підтримку енергосистеми України – посольство Франції

США посилює тиск на іранський тіньовий флот – посол Стефанішина

В "Євросолідарності" розцінили атаку РФ на київську фабрику Roshen як неготовність агресора до миру

Мінвійни США констатує загрози для членів НАТО з боку РФ, але відповідальність за її стримування покладає на Європу – Нацстратегія

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 27

Ворог просунувся в напрямку Костянтинівки, захопивши за півтори доби 3,3 кв км - DeepState

Рух на "зеленій" лінії метро в Києві відновили на всій довжині - КМДА

ППО знешкодила вночі один з найвищих відсотків дронів та ракет, випущених з РФ по Україні, але є влучання на 17 локаціях – ПС ЗСУ

Окупанти влучили у будівлю кондитерської фабрики Roshen в Києві, загибла і 2 з 4 поранених вночі у столиці були саме там

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА