Інтерфакс-Україна
14:11 11.10.2021

Вірастюку погрожували по телефону, поліція відкрила справу

1 хв читати
Вірастюку погрожували по телефону, поліція відкрила справу

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом погроз народному депутату, особу порушника встановлено, з ним проводять необхідні слідчі дії.

"Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України - погроза вбивством. Вирішується питання щодо повідомлення порушнику про підозру. Йому загрожує обмеження волі до двох років. Тривають слідчі дії", - повідомляється на сторінці поліції Києва в Facebook у понеділок.

За даними правоохоронців, інформація про те, що народному депутату України погрожували по телефону, надійшла до них і була зареєстрована в понеділок. Було встановлено, що порушник перебуває в м. Миколаєві, це місцевий житель 2002 р. н. Його доставили для надання пояснень до відділу поліції, наразі правоохоронці з'ясовують мотиви та обставини його вчинку.

Водночас у повідомленні не зазначено імені парламентарія, на адресу якого надійшли погрози. У правоохоронних органах агентству "Інтерфакс-Україна" повідомили, що йдеться про народного депутата фракції "Слуга народу", заслуженого майстра спорту України Василя Вірастюка.

"Погрози надходили на адресу народного депутата Вірастюка. Людина, яка погрожувала, - психічно нездорова", - повідомило агентству джерело.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Синельниківському районі на Дніпропетровщині утворено 5 військових адміністрацій – указ

Кабмін підвищив доступність протезів та ортезів для дітей - Свириденко

Люди з інвалідністю зможуть отримати компенсацію за переобладнання авто - Свириденко

Рада ЄС з очікує на відкриття кластерів з Україною та Молдовою щодо вступу до ЄС - Качка

Рада ЄС вітає завершення скринінгу Україною та радить надалі зміцнювати верховенство права

Кабмін перерозподілив 25 млн грн на придбання генераторів закладами культури

Засновник "Підпільного стендапу" Загайкевич про отримання компанією статусу критичної: Все абсолютно офіційно

Енергетики працюють над відновленням світла для близько 30 тис. абонентів у двох районах Одеси та області, роботи тривають безперервно – Кулеба

Зеленський: Робота з відновлення енергопостачання в регіонах "має бути оперативною, і відповідальність за це персональна"

Зеленський: Заяви РФ щодо продовження війни у 2026 р. потребують сміливості наших партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА