19:07 11.10.2021

Саакашвілі з в'язниці загрожує "викинути" з кабінету прем'єр-міністра Грузії Гарібашвілі

1 хв читати
Саакашвілі з в'язниці загрожує "викинути" з кабінету прем'єр-міністра Грузії Гарібашвілі

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі передав із в'язниці в Руставі коротке послання своїм прихильникам.

У ньому він обіцяє, що разом із головою заснованої ним партії "Єдиний національний рух" Никанором Мелія і разом із грузинським народом "викине" з кабінету прем'єр-міністра Грузії Іраклія Гарібашвілі.

"Саме я і Мелія будемо тими, хто разом із грузинським народом викинуть зі свого кабінету Гарібашвілі", - написав Саакашвілі.

Одна з лідерів "Єдиного національного руху" Ека Херхеулідзе, яка передала з тюремної камери це тезове послання екс-президента, пояснила журналістам, що Саакашвілі був дуже злий на Гарібашвілі, який раніше в понеділок засумнівався в тому, що Саакашвілі дійсно голодує.

"Ті, хто справді голодують, не їдять по півкіло меду в день", - так само тезисно сказав Гарібашвілі журналістам.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі. Нині Саакашвілі перебуває у в'язниці в місті Руставі. У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, щойно він перетне кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на свою адресу сфальсифікованими. Він оголосив голодування.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА