Інтерфакс-Україна
07:24 12.10.2021

На Херсонщині зафіксували 349 нових випадків коронавірусу

1 хв читати

У Херсонській області за 10 жовтня зафіксовано 349 нових випадків COVID-19. Загалом в області з початку пандемії померло 1507 осіб, повідомляється на сторінці Херсонської обласної держадміністрації в Facebook.

"За останню добу проведено 988 ПЛР-досліджень, 131 дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, а також 1893 дослідження швидкими тестами для визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2. Працівниками Державтоінспекції зафіксовано 349 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання COVID-19, з яких 202 жінки і 147 чоловіків. Серед них 24 дитини і 10 медичних працівників", - йдеться в повідомленні.

В ОДА повідомили, що стан хворих задовільний: "307 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До медичних установ госпіталізовано 42 людини".

Зазначається, що за добу померли 29 осіб.

"Тому зараз в області 47 440 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом. З них 38 720 осіб перемогли недугу, 7213 осіб інфіковані COVID-19, 1507 людей померли", - резюмували в ОДА.

 

 

 

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА