Інтерфакс-Україна
08:56 12.10.2021

Пожежу в центрі Києва неподалік майдану Незалежності локалізовано

1 хв читати
Пожежу в центрі Києва неподалік майдану Незалежності локалізовано

Рятувальники локалізували пожежу на вул. Костьольній в центрі столиці неподалік майдану Незалежності, повідомила прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"О 8:14 пожежу на площі 200 кв. м локалізовано. Наразі здійснюється ліквідація пожежі та евакуація жителів", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в Києві рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу у 5-поверховому житловому будинку на вул. Костьольній, 2в, у Шевченківському районі столиці.

Прибулі до місця виклику пожежники встановили, що горить дах, площа пожежі становила 150 кв. м.

На місці працюють десять одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також майже 39 осіб особового складу підрозділів Головного управління ДСНС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

Сибіга після зустрічі з заступницею генсека НАТО: Ми обоє погоджуємося, що зброя для України та санкції проти Росії є найкращим способом зупинити війну

У неділю на заході України 21-26°, на Донеччині та Луганщині сильна спека 35-38°

Кількість охочих вступати до вишів України залишається стабільною навіть у воєнних умовах - Бабак

Укргідрометцентр попереджає про грозу, місцями з градом у північно-східних та східних областях у неділю

УЧХ допомагає постраждалим через повітряну атаку РФ

Сибіга у Хорватії обговорив розширення військово-технічного співробітництва

Миколаїв у Римі підписав угоду про побратимство з муніципалітетом Барі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА