Інтерфакс-Україна
12:43 12.10.2021

Під санкції ЄС мають потрапити всі, хто брав участь у виборах до Держдуми РФ у Криму і на Донбасі, - Зеленський

1 хв читати
Під санкції ЄС мають потрапити всі, хто брав участь у виборах до Держдуми РФ у Криму і на Донбасі, - Зеленський

До санкційних списків Європейського Союзу мають потрапити всі особи, причетні до організації або які брали безпосередню участь у виборах до Державної думи Російської Федерації в Криму і на тимчасово окупованих територіях Донбасу, вважає президент України Володимир Зеленський.

"До санкційних списків мають потрапити всі, хто брав участь в організації та проведенні виборів до Державної думи Російської Федерації в окупованому Криму, місті Севастополі і тимчасово окупованих територіях України на Донбасі", - заявив Зеленський на брифінгу у вівторок у Києві за підсумками 23-го саміту Україна - ЄС.

Він також додав, що потреба в посиленні санкційного тиску назріла давно.

За словами Зеленського, без уваги не можна залишати порушення прав людей на тимчасово окупованих територіях України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА