Інтерфакс-Україна
20:02 12.10.2021

Газу в українських сховищах для потреб населення і соціальної сфери достатньо

1 хв читати
Газу в українських сховищах для потреб населення і соціальної сфери достатньо

Запаси природного газу в українських сховищах достатні для покриття потреб населення і підприємств соціальної сфери в опалювальному сезоні, заявляє заступник керівника Офісу президента (ОП) Кирило Тимошенко.

"Газа у сховищах цілком достатньо для потреб населення і соціальної сфери. Жодних проблем із цим немає", - написав Тимошенко у Facebook у вівторок.

За його словами, ціну на газ для потреб населення встановлено на рівні 7,42 грн за куб м: "за такою ціною "Нафтогаз" продає паливо роздрібним постачальникам і теплогенерувальним компаніям для задоволення потреб населення". "Ціна на газ для потреб соціальної сфери (школи, лікарні тощо) - 16,8 грн. Це вже повна ціна з ПДВ і тарифом на транспортування", - розповів заступник керівника ОП.

Тимошенко зазначив, що ціна на газ на ринку "дійсно зашкалює", але держава допомагає місцевому самоврядуванню подолати цю кризу, "зокрема, за допомогою спецціни".

Чиновник також наголосив, що з 15 жовтня НАК "Нафтогаз України" готовий підписати всі необхідні договори зі споживачами соціальної сфери.

Тимошенко закликав "не розганяти паніку" у зв'язку з засіданнями обласних комісій ТЕБ та НС з питань газопостачання та повідомив, що вони збираються "лише для подолання технічних моментів з метою прискорення підписання договорів на постачання газу".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся з Усиком: Говорили про те, як посилити позиції України, зокрема в США, як не дати світу забути про злочини Росії

На підконтрольну уряду територію України повернули 19-річну дівчину

Міноборони запускає бета-тестування нового типу штрафів онлайн у застосунку Резерв+

Духівник Трампа - українцям: Тримайтесь, допомога вже в дорозі

Кількість поранених у Дружківці через ворожу атаку збільшилася до семи осіб

Путін не готовий до серйозних переговорів, вважає глава МЗС Великої Британії

У Мелітополі знищено п’ятьох "кадирівців" і мобільний комплекс РЕБ

В Росії після вибухів зупинив роботу магістральний газопровід "Центральна Азія – Центр" – джерела

Шмигаль підписав наказ про запуск системи управління постачанням DOT-Chain

Вторинні санкції припинять здатність РФ фінансувати війну – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА