Інтерфакс-Україна
12:20 13.10.2021

На лінії розмежування перехоплено російський безпілотник

1 хв читати

Служба безпеки України викрила учасників незаконних збройних формувань т.зв. Л/ДНР на використанні російських безпілотних літальних апаратів, повідомляється на сайті спецслужби в середу.

Під час розслідування ідентифіковано ворожий безпілотник, який використовували для обстрілу позицій Збройних сил України. "Літальний апарат перехопили на лінії розмежування. Бойовики використовували його для ведення розвідки та коригування обстрілу позицій українських військових. За даними експертизи, перехоплений літальний апарат є бойовим безпілотником "Гранат-1", який виробляють на одному з підприємств військово-промислового комплексу РФ", - ідеться в повідомленні.

Слідчі СБУ розпочали кримінальні провадження за ч.2, ч.3 ст.258 (терористичний акт) і ч.1, ч.2 ст.438 (порушення законів і звичаїв війни) Кримінального кодексу України.

Також СБУ передала на експертизу ще два ворожі безпілотники, перехоплені на лінії розмежування, йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Експорт російської нафти впав до найнижчого за три роки рівня – ЗМІ

ВМС Швеції зафіксувало озброєних військовослужбовців на борту суден тіньового флоту РФ

Мерц допустив пряму військову протидію європейського контингенту в Україні у випадку вторгнення РФ - ЗМІ

Законопроєкт про санкції за купівлю та сприяння імпорту російської нафти внесли на розгляд Сенату США – Стефанішина

Стармер розпорядився провести термінову перевірку іноземного втручання у британську політику- ЗМІ

Трамп підписав указ, який ще більше обмежує в'їзд іноземців на територію США

Двох цивільних поранено внаслідок удару російського БпЛА в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 255 ворожих атак - Генштаб

Безплатні шкільні обіди будуть доступні для всіх школярів з 2026р - Бережна

Енергопостачання відновили для 220 тисяч домогосподарств в Одеській області - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА