Інтерфакс-Україна
12:31 13.10.2021

У семи областях України оголошено надзвичайну пожежну небезпеку

1 хв читати
У семи областях України оголошено надзвичайну пожежну небезпеку

За даними Sinoptik.ua, в середу, 13 жовтня, в Київській, Луганській, Донецькій, Вінницькій, Чернівецькій, Хмельницькій та Тернопільській областях очікується 4-й рівень пожежонебезпеки – вкрай несприятливе поєднання відносно високої температури повітря і сухої погоди.

Удень у цих регіонах температура сягатиме 10–13°С, а в деяких районах навіть 18–21°С. Радимо утриматися від розведення багаття в лісі, біля сільськогосподарських угідь і споруд, випалювання сухої трави в садах, на лісових галявинах і полях. Через можливі сильні пориви вітру – до 7–12 м/с – існує високий ризик загоряння та швидкого поширення вогню.

Під час розведення багаття на присадибній ділянці краще не залишати джерело вогню без нагляду. З огляду на прогноз для цього дня під час відвідування лісу рекомендується відмовитися від паління і не користуватися сірниками.

Якщо раптом побачите загоряння, терміново телефонуйте «101».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА