Інтерфакс-Україна
19:17 13.10.2021

Українська делегація в ТКГ закликала РФ відкрити КПВВ на Донбасі для отримання пенсій та вакцинування

2 хв читати
Українська делегація в ТКГ закликала РФ відкрити КПВВ на Донбасі для отримання пенсій та вакцинування

Українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з Донбасу закликала Російську Федерацію сприяти відкриттю контрольних пунктів в'їзду-виїзду для можливості отримання пенсій та вакцинації громадян, які проживають у тимчасово окупованих районах Донецької і Луганської області на території, підконтрольній Україні.

"Наша делегація закликала російську сторону з'ясувати перелік можливих заходів для відновлення можливості, перш за все, інвалідам і пенсіонерам, а також іншим уразливим категоріям українських громадян перетинати лінію розмежування і отримувати пенсії і призначену їм допомогу на КПВВ "Станиця Луганська", і не обмежувати можливості для вакцинації громадян на даному КПВВ", - зазначено на сторінці Української делегації ТКГ у Facebook.

Як зазначив заступник голови Української делегації Олександр Мережко, Україна пропонує збільшити можливості для вакцинації пенсіонерів та інших громадян на КПВВ "Станиця Луганська".

Водночас повідомляється, що російська сторона продовжує перешкоджати перетинанню лінії зіткнення громадянами, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

"Так, ними (російською стороною - ІФ) був закритий єдиний чинний в Луганській області КПВВ "Станиця Луганська", що додатково ускладнює соціально-економічне становище наших громадян в умовах епідемії COVID-19. На жаль, представники російських окупаційних адміністрацій на тимчасово окупованих територіях в Луганській області не погодилися з пропозицією розглянути будь-які заходи, які б дозволили пенсіонерам перетинати лінію розмежування"- зазначено в повідомленні.

Крім того, в Українській делегації продовжують наполягати на необхідності якнайшвидшого звільнення всіх утримуваних у зв'язку з конфліктом осіб, а також на суворому дотриманні режиму припинення вогню.

Наступне засідання ТКГ заплановано на 27 жовтня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок авіаудару по Запорізькій області напередодні увечері зросла до чотирьох

В Україні створили копію пошкодженої військами РФ маріупольської мозаїки Горської "Боривітер"

У Міноборони обговорили з делегацією Чехії додаткове фінансування на закупівлю боєприпасів для ЗСУ

АМКУ оштрафував "Дельта Медікел" на 9,5 млн грн за поширення оманливої інформації на упаковках дієтичної добавки

Іранська АЕС "Бушер", ядерні об'єкти у Фордо та Ісфахані не постраждали від ізраїльських ударів - МАГАТЕ

Україна вважає залученість США необхідною складовою для досягнення миру - Сибіга

АМКУ оштрафував аптечну мережу "Мед-Сервіс Днепр" за неподанння інформації про засоби для лікування гострого риніту

Понад половини ветеранів стикаються з перешкодами при працевлаштуванні - дослідження

Очільник МЗС Великої Британії про події на Близькому Сході: це небезпечний момент, закликаю проявити стриманість

ДБР повідомило нові підозри у справі щодо махінацій з виплатами у 110-ї ОМБр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА