Інтерфакс-Україна
19:30 13.10.2021

Вибухотехніки і кінологи перевірять київські локації, де 14 жовтня пройдуть святкові заходи

1 хв читати
Вибухотехніки і кінологи перевірять київські локації, де 14 жовтня пройдуть святкові заходи

Особовий склад поліції Києва переведено на посилений варіант несення служби у зв'язку з проведенням масових акцій 14 жовтня, повідомив керівник столичної поліції Іван Виговський.

"Безпосередньо 14 жовтня перед початком заходів працівники вибухотехнічної та кінологічної служб перевірять локації. Крім того, співробітники поліції діалогу супроводжуватимуть учасників акцій від початку до їх завершення", - цитує Виговського прес-служба Нацполіції.

14 жовтня заплановано проведення низки масових заходів. Зокрема - заходи відбудуться з нагоди 79-ї річниці створення Української повстанської армії, Дня Козацтва, Дня захисників і захисниць України, а також релігійного свята Покрови Пресвятої Богородиці.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В НВМК підтвердили, що політтехнолог Петров працює у них фахівцем з комунікацій та інформтехнологій

UPG налагодило поставки дизпалива зі США з причин його відповідності українським погодним умовам

Король Чарльз III висловив надію, що Україна зможе досягти справедливого і тривалого миру

Регіони отримали можливість запроваджувати гнучкі правила комендантської години – Кулеба

Якщо апеляція не змінить рішення, буду звертатися до друзів і колег щодо застави - Тимошенко

Дві людини загинули у Нікополі через ворожий обстріл – ОВА

"Запоріжсталь" у 2025р спрямувала на поліпшення умов робочого побуту понад 13 млн грн, з 2012р інвестиції склали 260 млн грн

Запасів пального в Україні достатньо на найближчі 20 днів – Свириденко

Співзасновник "Нової пошти" Поперешнюк ініціював дискусію щодо доцільності збереження комендантської години

Ще 150 шкіл з України та Великої Британії зможуть взяти участь в освітній програмі в межах Угоди про 100-річне партнерство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА