Інтерфакс-Україна
20:39 13.10.2021

Порошенко разом із депутатами "Євросолідарності" і "Голосу" вимагав біля Офісу генпрокурора зустрічі з Венедіктовою

1 хв читати
Порошенко разом із депутатами "Євросолідарності" і "Голосу" вимагав біля Офісу генпрокурора зустрічі з Венедіктовою

Україна стоїть на порозі масштабної енергетичної кризи, однак Офіс президента Володимира Зеленського більше цікавить переслідування "Європейської солідарності" за події 2014 року, заявив лідер партії, п'ятий президент Петро Порошенко біля Офісу генпрокурора.

"У країні панує енергетична криза. У країні, як сьогодні повідомили ЗМІ, у 10 разів менше енергетичного вугілля на електростанціях, ніж повинно бути. Мінімальний обсяг, який сьогодні мав бути, становить 2 мільйони 850 тис. тонн. Сьогодні 660 тис. тонн. Це означає, що країна до початку опалювального сезону залишається можливо без електрики", - наводить слова Порошенка біля Офісі генпрокурора прес-служба "Євросолідарності".

Він наголосив, що в листопаді 2014 року це питання було винесено на засідання РНБО, де були дані доручення всім необхідним структурам, включно з урядом, Мінпаливенерго, щоб забезпечити вугіллям.

"Зокрема взяти вугілля в українських державних шахтах, які зареєстровані в Україні на звільненій території або в Києві. На яких працюють українські громадяни, де виплачується заробітна плата шахтарям, для того, щоб вони не померли з голоду або не взяли гвинтівку і не пішли за гроші Росії в найманці", - зазначив Порошенко.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні запустили платформу для пошуку вакансій з житлом для ВПО "Прихисток.Робота"

Сікорський побажав "Мадяру" добити "Дружбу"

На Сумщині поранено 12 осіб через ворожу атаку дроном по автівках на жвавій ділянці дороги

На Сумщині поранено 12 осіб через ворожу атаку дроном по автівках на жвавій ділянці дороги

Національна асоціація лобістів України та видання "Юридична практика" запускають Вищу школу лобізму

Помер колишній головний архітектор Києва Василь Присяжнюк

Сербія як країна-кандидат має слідувати зовнішній політиці ЄС, включно із санкціями проти РФ - Європарламент

Україні потрібна підтримка для зміцнення оборони та безпеки всієї Європи – Сибіга головам МЗС країн-партнерів

Україна офіційно приєдналася до міжнародної Угоди про взаємне визнання сертифікатів на ІТ-продукцію

Українські десантники звільнили Кучерів Яр на Донеччині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА