Інтерфакс-Україна
19:24 14.10.2021

Посли G7 вітають рішучість президента України в проведенні судової реформи

1 хв читати
Посли G7 вітають рішучість президента України в проведенні судової реформи

Посли країн "Великої сімки" (G7) у четвер, 14 жовтня, обговорили з президентом України Володимиром Зеленським пріоритети і прогрес у сфері реформ.

"Ми привітали рішучість президента щодо всебічної судової реформи і ще раз наголосили на відповідальності всіх зацікавлених сторін сформувати Етичну раду Вищої ради правосуддя без зволікань", - зазначається в повідомленні послів G7 у Києві на сторінці в Twitter.

Президент також обговорив з послами плани приведення корпоративного управління на держпідприємствах у відповідності з керівними принципами ОЕСР, демократичний розвиток України, зміцнення незалежних антикорупційних інституцій, законодавство зі скринінгу іноземних інвестицій і конфлікт на Донбасі.

Як повідомлялося, президент зустрівся з послами G7 у рамках робочої поїздки в Запоріжжя.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА