Інтерфакс-Україна
19:28 15.10.2021

У Закарпатській області в результаті ДТП загинули четверо людей, зокрема патрульний поліцейський і прикордонник

2 хв читати
У Закарпатській області в результаті ДТП загинули четверо людей, зокрема патрульний поліцейський і прикордонник

У с. Великі Лучки, що в Мукачівському районі Закарпатської області, в результаті зіткнення автомобіля "Renault" і евакуатора, загинули чотири людини, ще одна госпіталізована, повідомляє прес-служба поліції області.

Інцидент стався близько 4 години ранку в п'ятницю, зазначається в повідомленні в соцмережі Facebook.

"Відомо, що водій автомобіля "Renault" зіткнувся з евакуатором, який чіпляв машину, яка кількома годинами раніше на цьому ж місці потрапила в ДТП - в'їхала на узбіччі в електроопору. На місці події в той час перебувала слідчо-оперативна група поліції і наряд групи швидкого реагування, які гарантували безпеку руху під час оформлення ДТП і роботи евакуатора. Відразу після зіткнення автомобіль "Renault" загорівся, пожежу локалізували співробітники ДСНС", - повідомляють у поліції.

Всі чотири людини, які перебували в автомобілі "Renault", загинули на місці - водій, співробітник Управління патрульної поліції в Закарпатській області, і його троє пасажирів - військовослужбовець Чопського прикордонного загону та дві дівчини віком 17 і 18 років. Встановлено, що всі загиблі були жителями м Чоп.

Водій евакуатора був госпіталізований. Попередньо медики діагностували у нього внутрішньо-черепну травму і перелом черепа.

За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило загибель кількох осіб).

У рамках виробництва буде призначено низку експертиз.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 151 ворожу атаку - Генштаб

Ніхто не повинен тиснути на Україну в питаннях територій, ми всі повинні тиснути на Росію – Туск

Всіх шахтарів з ураженої атакою дронів шахти підняли на поверхню – ДТЕК

ЄС має намір надати країнам-членам додаткові повноваження для інспектування суден "тіньового флоту" РФ

РФ збільшила фінансування пропаганди в бюджеті 2026 року на 54 відсотки – Сибіга

Росіяни атакували шахту ДТЕК у Дніпропетровській області, гірників евакуюють

Росіяни вразили енергооб'єкт у Чернігівській області

Укренерго анонсує на 20 жовтня обмеження енергопостачання для промислових споживачів

"Томагавки" потрібні Україні для змішаного використання з дронами, як це робить РФ, – Зеленський

Зеленський готовий взяти участь у перемовинах Трампа з Путіним в Будапешті та говорив про це з президентом США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА