Інтерфакс-Україна
10:41 18.10.2021

Міжобласні поїздки громадським транспортом зможуть здійснювати COVID-безпечні люди - Кузін

1 хв читати
Міжобласні поїздки громадським транспортом зможуть здійснювати COVID-безпечні люди - Кузін

Нові правила проїзду громадським транспортом в Україні передбачають, що поїздки між регіонами зможуть здійснювати пасажири, які можуть підтвердити свій статус COVID-безпечності.

Як повідомив на прес-конференції в Києві в понеділок головний санітарний лікар України Ігор Кузін, це передбачають нові правила перевезень між регіонами, що почнуть діяти з 21 жовтня.

Кузін нагадав, що пасажир зможе підтвердити свій статус COVID-безпечності за допомогою одного з документів - свідоцтва про вакцинацію або негативного результату ПЛР-тесту на коронавірус, який діє 72 години.

"Такі люди зможуть безперешкодно придбати квитки та пересуватися на міжобласному сполученні", - сказав він.

Кузін зазначив, що ці правила не стосуються міських, міжміських та внутрішньообласних маршрутів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський про атаки РФ: Потрібно більше тиску на Росію, щоб цей терор припинився

Зеленський про атаки РФ: Треба більше ефективності нашому захисту неба, розбудова ефективного повітряного щита не припинятиметься

Радник Трампа Волц: Першим кроком для припинення вогню між Україною та РФ буде зупинення сторонами ударів по енергетиці

Переговори в Ер-Ріяді між українською та американською делегаціями ще не завершилися - джерела

Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

Окупанти вбили ще двох людей на Донеччині, один поранений – прокуратура

Жінка загинула від вибуху в будівлі поліції на Одещині – Нацполіція

Мешканця Руської Лозової поранено через удар ворожого "Ланцету" - прокуратура

Умєров: розпочали зустрічі з американською командою в Ер-Ріяді

На Херсонщині в результаті артобстрілу постраждав цивільний – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА