11:12 18.10.2021

За 5 років лише 0,3% електронних петицій до уряду набрали необхідну кількість голосів і були розглянуті

2 хв читати
За 5 років лише 0,3% електронних петицій до уряду набрали необхідну кількість голосів і були розглянуті

За час дії сервісу електронних петицій до уряду лише 0,3% набрали необхідну кількість голосів громадян і були розглянуті.

Зокрема, за весь час дії сервісу електронних петицій, адресованих українському уряду, до Кабміну надійшли 2 634 петиції від громадян.

Із них 2 582 не набрали необхідної кількості голосів для розгляду, а вісім петицій (0,3%) набрали необхідну кількість голосів, були розглянуті, й за ними було надано відповіді.

Так, 25 тис. голосів набрали такі петиції: "Просимо вжити заходів для припинення пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей", "Щодо захисту традиційних сімейних цінностей та інститутів сім'ї", "Щодо обмеження імпорту, виробництва та обігу тонких поліетиленових пакетів в Україні", "Про виділення коштів на будівництво об'їзної дороги міста Березань Київської області", "Про позбавлення повноважень Міністерства екології та природних ресурсів України щодо видачі деяких дозвільних документів", "Щодо заборони продажу та використання торговельними мережами та громадянами поліетиленових пакетів, крім виготовлених з екологічно чистих матеріалів", "Відміна ЗНО в школах, коледжах, технікумах і ПТУ", "Про деякі питання стосовно закону України "Про відходи" та недопущення створення Державного агентства України з управління відходами".

Крім того, наразі збір підписів відбувається за 44 петиціями.

Як повідомлялося раніше, 22 липня 2016 року Кабмін затвердив порядок розгляду електронних петицій, адресованих українському уряду, а 29 серпня 2016 року Кабмін запустив сервіс електронних петицій до уряду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА