Інтерфакс-Україна
15:20 18.10.2021

Одеські поліцейські з'ясовують обставини загибелі чоловіка біля залізничної станції

1 хв читати
Одеські поліцейські з'ясовують обставини загибелі чоловіка біля залізничної станції

Біля залізничної станції "Одеса-Застава I" на чоловіка наїхав пасажирський поїзд, від отриманих травм він помер, повідомляє Одеське районне управління поліції №1.

"За словами машиніста, громадянин ліг на рейки перед локомотивом. Він подав звуковий сигнал і застосував екстрене гальмування, проте зупинити поїзд не встиг. Наразі повні обставини трагедії та особистість потерпілого встановлює слідчо-оперативна група територіального відділення поліції", - зазначено в повідомленні.

Пригода сталася сьогодні, 18 жовтня, близько 10:00.

Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою "самогубство".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські ветерани взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

Зеленський відхилив територіальні вимоги Путіна, переказані Трампом – ЗМІ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА