19:29 18.10.2021

Вакцинуйтесь, щоб жити та працювати в карантин

1 хв читати

Від сьогодні «червоний рівень» епіднебезпеки запроваджено ще в чотирьох областях: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Одеської. 

Міський голова Дніпра Борис Філатов на своїй фейсбук-сторінці повідомив, що після запровадження «червоного рівня» в центри вакцинації вишикувались черги зробити щеплення. При цьому в Дніпрі місцева влада заохочувала людей вакцинуватись раніше, майже 500 тис щеплень було зроблено. 

Відомий одеський ресторатор Сава Лібкін також у фейсбуці зазначає, що для того, щоб мати можливість працювати в умовах карарнтину, в його ресторанах вакциновано 100%  працівників і закликає дотримуватись правил колег по бізнесу та відвідувачів закладів.   

 «Червоний рівень» передбачає значні обмеження, зокрема, забороняється  робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо, робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл, робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів, проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів, робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки. 

Ці обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.  Тож не треба чекати переходу області в «червону зону», вакцинуйтесь зараз.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА