Інтерфакс-Україна
19:41 18.10.2021

У лікарнях Києва зайнято 70% місць для хворих на COVID-19, це підстава для впровадження "червоної зони"

1 хв читати
У лікарнях Києва зайнято 70% місць для хворих на COVID-19, це підстава для впровадження "червоної зони"

Київ наразі може бути віднесений до "червоної зони" карантину через 70-відсоткову зайнятість ліжок, зарезервованих для інфікованих COVID-19, вважає голова парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький (фракція "Слуга народу").

"Наразі Київ ввів другу чергу лікарень (для хворих із коронавірусною інфекцією - ІФ). Київ сьогодні завантажений на 70%, а це вже причина, щоб оголошувати "червону зону", - сказав Радуцький журналістам у понеділок.

Водночас він нагадав, що в Україні діє адаптивний карантин й ухвалювати рішення, до якої карантинної зони належить той чи інший регіон, мають на місцевому рівні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє людей постраждали внаслідок російського обстрілу в Херсонській області - ОВА

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень під час нічного нальоту ворожих БпЛА у Рівненській області – ОВА

Ми повинні вийти з політичною перемогою - припиненням вогню, обміном всіх полонених на всіх полонених або чимось подібним – Зеленський про переговори з Путіним

14 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Росія завищує цифри мобілізації щоб тиснути на Україну й Захід під час переговорів - ISW

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Мелоні очікує, що Росія погодиться на 30-денне припинення вогню

Макрон: Європа готова запровадити проти Росії санкції в найближчі кілька днів

У першому півфіналі "Євробачення-2025" визначено 10 фіналістів, Україна пройшла у наступний етап

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА