20:12 18.10.2021

Зеленський підписав закон про спрямування коштів держбюджету на армію, соцпідтримку та інфраструктурні проекти

2 хв читати
Зеленський підписав закон про спрямування коштів держбюджету на армію, соцпідтримку та інфраструктурні проекти

Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 1807-ІХ про внесення змін до державного бюджету на 2021 рік, ухвалений Верховною Радою 8 жовтня.

"Згідно з підписаним документом, збільшено показники доходів та видатків держбюджету-2021 за загальним фондом на 39,6 млрд грн. Зокрема, підвищення доходів передбачене завдяки податку на прибуток підприємств – на 30 млрд грн; ПДВ з вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) з урахуванням бюджетного відшкодування – на 2 млрд грн; ПДВ з увезених на митну територію України товарів – на 6,9 млрд грн; зборів на обов'язкове державне пенсійне страхування під час набуття права власності на легкові автомобілі – на 0,75 млрд грн", - повідомляє прес-служба глави держави.

Одержані додаткові кошти буде спрямовано на вирішення нагальних соціальних питань та реалізацію інфраструктурних проектів. Зокрема, 12,05 млрд грн буде скеровано на пільги та житлові субсидії громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Ще 15 млрд грн буде виділено на розвиток мережі й утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

На виплату грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних сил України виділено 4,1 млрд грн, 2 млрд грн - на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Ще 1 млрд грн буде спрямовано на погашення заборгованості із заробітної плати співробітникам державних вугледобувних підприємств.

Окрім того, кошти передбачено на субвенції місцевим бюджетам для реалізації інфраструктурних проектів, розвитку об'єктів соціально-культурної сфери та здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій (1,5 млрд грн і 2,5 млрд грн відповідно).

На субвенції місцевим бюджетам для грошової компенсації за житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які брали участь в антитерористичній операції, і для учасників Революції гідності буде скеровано відповідно 282 млн грн і 4 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА