Інтерфакс-Україна
12:11 19.10.2021

У Києві 23 жовтня розпочнуть підключення будинків до тепла - КМДА

1 хв читати

У Києві в суботу, 23 жовтня, планується розпочати підключення будинків до опалення у зв'язку зі спрогнозованим зниженням температури, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Згідно з чинним законодавством, орган місцевої влади може ухвалити рішення про початок опалювального сезону, коли середньодобова температура опуститься до +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль", - нагадали в КМДА.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв нагадав, що в школах, дитсадках та лікарнях опалювальний сезон вже розпочався. Заклади підключалися з 1 жовтня за їхнім індивідуальним замовленням.

"Столиця з технічної та організаційної точок зору повністю готова до старту опалення. Але орієнтуємося на погоду, щоб "не обігрівати повітря" і підключати будинки тоді, коли температура знизиться. Я також хотів би звернути увагу споживачів, що в Києві працює одна з найбільших і найпотужніших систем теплопостачання. Загальна протяжність теплових мереж становить понад 2,7 тис. км, а кількість житлових будинків - понад 11 000. Тому для повного підключення цієї системи необхідно сім днів", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Частина республіканців у Конгресі США різко критикують план Трампа щодо України - ЗМІ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

Зеленський доручив Гнатову та Палісі опрацювати справедливий розподіл особового складу між бригадами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА