20:25 19.10.2021

Будинки в США, в яких проводить обшуки ФБР, належать родичам Дерипаски

2 хв читати
Будинки в США, в яких проводить обшуки ФБР, належать родичам Дерипаски

Олег Дерипаска не є власником будинків у США, в яких проводить обшуки ФБР на підставі ордерів, пов'язаних із санкціями, заявила представник бізнесмена Лариса Бєляєва.

"ФБР дійсно наразі проводить обшуки в будинках, що належать родичам Олега Дерипаски. Обшуки проводяться на підставі двох судових ордерів, пов'язаних із американськими санкціями. Будинки, про які йдеться, розташовані в Нью-Йорку і Вашингтоні, сам Олег Дерипаска не є їх власником", - повідомила вона.

У вівторок телеканал NBC News з посиланням на представника ФБР повідомив про обшук у "будинку Дерипаски" у Вашингтоні. Журналіст NBC опублікував кадри, на яких видно, як співробітники ФБР стоять біля входу в будинок.

Санкції щодо Дерипаски були введені в квітні 2018 року підрозділом Мінфіну США (OFAC, Office of Foreign Assets Control). Одночасно до списку санкцій потрапили контрольовані ним компанії En+Group і "Русал", найбільший виробник алюмінію за межами Китаю. До початку 2019 року санкції з компаній були зняті, оскільки підприємець домовився про відмову від контролю над "Русалом", зберігши при цьому 35% голосуючих акцій En+Group.

Наприкінці минулого року агентство Bloomberg повідомило з посиланням на джерела, що європейські чиновники направили американському уряду інформацію про те, що Дерипаска, за їхніми даними, продовжує всупереч санкціям брати безпосередню участь в управлінні "Русалом" і впливати на його менеджмент. Йдеться про вказівки, які Дерипаска нібито давав топ-менеджерам "Русала" і En+, щоб ті переконували уряди західних країн і міжнародні організації протистояти поставкам алюмінію з Китаю, що зростають. Юристи Дерипаски, зі свого боку, стверджували, що жодних порушень режиму санкції з його боку не було.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА