07:47 20.10.2021

ФБР проводить обшук у будинку Дерипаски в США

2 хв читати
ФБР проводить обшук у будинку Дерипаски в США

ФБР проводить обшук у будинку російського бізнесмена Олега Дерипаски в Вашингтоні, повідомляє телеканал NBC News із посиланням на представника ФБР.

Представник бюро заявив, що співробітники ФБР працюють у будинку бізнесмена.

Телеканал зазначає, що навколо будинку Дерипаски наразі перебувають кілька федеральних агентів, які обмежують доступ до будівлі. Журналіст NBC публікує в соцмережах кадри, на яких видно, як співробітники ФБР стоять біля входу в будинок.

Також повідомлялося, що обшук проводять і в будинку в Нью-Йорку, який, ймовірно, має стосунок до сім'ї Дерипаски.

Пізніше представник бізнесмена Лариса Бєляєва заявила, що Олег Дерипаска не є власником цих будинків у США. ФБР, за її словами, проводить там обшуки на підставі ордерів, пов'язаних із американськими санкціями.

"ФБР дійсно наразі проводить обшуки в будинках, що належать родичам Олега Дерипаски. Обшуки проводяться на підставі двох судових ордерів, пов'язаних із санкціями. Будинки, про які йдеться, розташовані в Нью-Йорку і Вашингтоні, сам Олег Дерипаска їх власником не є", - повідомила вона.

Газета The New York Times, посилаючись на осіб, обізнаних із ситуацією, повідомила, що обшуки проводять у рамках розслідування ФБР і федеральних прокурорів щодо порушень Дерипаскою американських санкцій.

Влада США анулювали візу Дерипаски ще в 2006 році, за багато років до включення бізнесмена до "чорного списку" OFAC. Утім, він все ж іноді приїжджав в країну: так, у 2009 році Дерипаска зміг двічі відвідати США за дозволом на в'їзд, організованому ФБР, повідомляла The Wall Street Journal. Тоді Дерипаска зустрічався в США з агентами ФБР у рамках розслідування, повідомляли газеті джерела в бюро, а представник підприємця говорив, що метою поїздок були бізнес-зустрічі.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА