Інтерфакс-Україна
09:51 20.10.2021

На Херсонщині відбулися військові навчання

1 хв читати
На Херсонщині відбулися військові навчання

На одному з полігонів у Херсонській області, який розташовується неподалік від адміністративної межі з тимчасово окупованих Кримом, відбулися навчання українських артилерійських протитанкових резервів із реагування на прорив живої сили і броньованої техніки умовного противника.

Як повідомляє прес-служба Командування об'єднаних сил Збройних сил України в середу, під час навчань українські військові демонстрували практичні навички розгортання розрахунків і стрілянину по цілях, а також швидку зміну позицій.

"За легендою, в ході оборони підрозділом морської піхоти своїх позицій, умовний противник, дочекавшись підкріплення бронетехніки, перейшов в атаку. Для стримування наступу морським піхотинцям було придано у розпорядження протитанковий підрозділ", - ідеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що бійці зазначеного підрозділу здійснили вихід на рубіж відкриття вогню, облаштували позиції, зробили артилерійську розвідку та навели знаряддя по цілях, на які вказали корегувальники.

"Під час тренувань, протитанкісти показали, що у разі ризької зміни обстановки… вони будуть готові якісно виконати поставлене завдання", - зазначив командувач об'єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Він наголосив, під час навчань враховували не тільки злагодженість дій підрозділів, а й послідовність виконання нормативів.

"Подібні заходи відбуваються щотижня, відповідно до плану бойової підготовки підрозділу. Їхня головна мета – підтримання на високому рівні знань, навичок і бойового духу особового складу артилерійських розрахунків", - резюмував командувач.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

В Києві цілодобово продовжуються відновлювальні роботи на зруйнованих інфраструктурних об’єктах – Кличко

Сили оборони уразили бурові установки в Каспійському морі та підрозділ ППО противника – Генштаб ЗСУ

На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону

УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині

Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти

У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР

В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця

У центрі Харкова завершено аварійно-рятувальні роботи на місці вибухів 2 січня

В Києві без тепла залишається понад тисяча будинків – Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА