18:54 20.10.2021

У Латвії оголошено жорсткий локдаун до 15 листопада

2 хв читати
У Латвії оголошено жорсткий локдаун до 15 листопада

 Уряд Латвії в середу на позачерговому засіданні ухвалив запровадити особливо суворі обмеження для стримування зростання захворюваності на COVID-19, які діятимуть з 21 жовтня до 15 листопада.

У цей період не працюватимуть підприємства торгівлі, за винятком магазинів товарів першої необхідності, а також будуть доступні лише найнеобхідніші послуги.

Під час локдауну вводяться вимоги, які покликані максимально обмежити очні контакти між людьми з різних родин, щоб запобігти колапсу системи охорони здоров'я і недоступності планових медичних послуг.

Щоб запобігти можливості людей збиратися разом на приватних заходах, запроваджують заборону залишати місце проживання з 20:00 до 5:00, за винятком необхідності виконувати службові обов'язки.

З огляду на те, що заклади освіти є важливою частиною ланцюжка поширення COVID-19, тимчасово припиняється очне навчання в школах. Очний процес навчання планується поступово відновити після 1 листопада, і першими до шкіл зможуть повернутися 1-3 класи.

Також до 15 листопада скасовано всі заняття за інтересами та позакласні заходи. У дитячих садках планується зберегти роботу лише так званих чергових груп для дітей, батьки яких працюють очно на критично необхідних робочих місцях. У фаховій та вищій освіті процес навчання має відбуватися дистанційно.

З 21 жовтня до 15 листопада заборонені будь-які приватні заходи, неорганізовані збори в рамках більш ніж одного домогосподарства, пікети та подібні заходи, а також припиняється надання будь-яких очних послуг, які не є життєво необхідними.

Винятком є невідкладні випадки, наприклад похорон і хрещення, коли можуть збиратися члени двох домогосподарств, не рахуючи працівників сфери ритуальних послуг. Похоронні церемонії можуть проводитися лише поза приміщеннями.

Після 15 листопада планується відновити очну торгівлю, надання послуг, роботу закладів освіти, приватні та публічні заходи, але переважно лише в "зеленому" режимі - для людей, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 і можуть пред'явити сертифікат про вакцинацію або перенесене захворювання.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА