07:44 21.10.2021

Відновлено газопостачання жителям 69 будинків, відключеним 19 жовтня через аварію в "Софії Київській"

1 хв читати
Відновлено газопостачання жителям 69 будинків, відключеним 19 жовтня через аварію в "Софії Київській"

АТ "Київгаз" відновило газопостачання жителям 69 будинків, які були відключені 19 жовтня через аварію на території національного заповідника "Софія Київська", повідомила прес-служба київської міськдержадміністрації (КМДА).

"Співробітники АТ "Київгаз" продовжують відновлювати розподіл газу в багатоповерхівки, які були відключені 19 жовтня в результаті аварійної ситуації на території національного заповідникам "Софія Київська". На сьогодні жителям 69 будинків відновили газопостачання", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, газовики проводять обстеження внутрішньобудинкових мереж будівель і газових приладів у квартирах і пускають газ у тих будинках, де відсутні порушення правил безпеки систем газопостачання.

Як наголошується, при повторному пуску газу в приміщення співробітники "Київгазу" повинні перевірити безпеку використання газового обладнання в кожній квартирі. "У разі виявлення порушень експлуатації газових приладів вони не мають права повторно пускати газ, адже це може призвести до аварійної ситуації", - сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що під час перевірки квартир у багатьох будинках виявлені порушення, за якими їх жителі залишаються без газопостачання. Серед них ненадання доступу співробітникам "Київгаз" в квартири, порушення роботи димових і вентиляційних каналів (не відповідають нормам ДБН), небезпечні перепланування квартир із захованими в стіну газопроводами, самовільно встановлене газове обладнання, виявлено електричну напругу на зовнішньому і внутрішньому газопроводах.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА