Інтерфакс-Україна
09:36 21.10.2021

Прикордонники виявили в зоні ЧАЕС сталкера з РФ

1 хв читати
Прикордонники виявили в зоні ЧАЕС сталкера з РФ

Співробітники Державної прикордонної служби України під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС спільно зі співробітниками Національної поліції виявили молодого чоловіка, який проник на територію зони з метою екстремального туризму, в обхід контрольних пунктів.

"Турист-екстремал 24 років виявився громадянином РФ, жителем Московської області. На територію нашої держави іноземець потрапив законним шляхом через один з автомобільних пунктів пропуску ... Стосовно порушника складено протокол за ст.46-1 "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення" КпАП. Іноземцю загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", - повідомляється на сайті українського прикордонного відомства.

Адміністративні матеріали направлено до суду для прийняття правового рішення. Крім цього, вирішується питання про скорочення терміну перебування іноземця на території України.

У Держприкордонслужбі наголошують, що зона відчуження є контрольованою територією, тому нелегальний туризм і відпочинок у цій місцевості заборонені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА