Інтерфакс-Україна
10:49 21.10.2021

У Києві зробили понад 2 млн щеплень від COVID-19 - влада

2 хв читати
У Києві зробили понад 2 млн щеплень від COVID-19 - влада

У Києві зробили 2 004 572 щеплення від коронавірусної інфекції, по дві дози вакцини вже отримали 1 000 257 киян, повідомив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.

"Тільки за останню добу у Києві зроблено 21 425 щеплень. Місто створило всі умови для того, щоб кожен охочий мав змогу щепитися. У столиці працює 21 мінівакцинальний центр на базі закладів охорони здоров’я, 148 пунктів щеплень, 53 мобільні бригади та Центр масової вакцинації. Також вакцинуватися можна у 32 тимчасових вакцинальних пунктах великих торговельних центрів столиці та центрів надання адміністративних послуг. Усі вони забезпечені вакцинами: CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca, Cominarty/Pfizer-BioNTech", - написав Поворозник у соцмережі Facebook.

Він нагадав, що отримати щеплення також можна, звернувшись до свого сімейного лікаря, в реєстратуру закладу або через систему Helsi.

"Сьогодні ситуація з захворюваністю на коронавірус у столиці досить складна. Щодня ми фіксуємо понад тисячу нових випадків захворювання. Дуже стрімко заповнюються лікарні хворими, які потребують кисневої підтримки. Сьогодні понад 50% ліжок, які підготувало місто для прийому хворих на коронавірус, уже зайняті. Загалом у важкому стані у лікарнях перебувають 1919 пацієнтів, на ліжках інтенсивної реанімації – 256 хворих. 33 пацієнти підключено до апарата штучної вентиляції легень, кисневої підтримки потребують 2195 хворих", - розповів Поворозник і уточнив, що більшість госпіталізованих і померлих не були вакциновані.

"Укотре наголошую, вакцинація - єдиний дієвий спосіб вберегти себе від важкого перебігу хвороби", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Лондоні розпочалася зустріч міністрів закордонних справ та оборони України та Великої Британії

Кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Марганцю зросла до 42

Адміністрація Трампа згортає зусилля з розслідування російських воєнних злочинів – ЗМІ

Настав час прийняти ідеї США щодо врегулювання в Україні, інакше Вашингтон відмовиться від діалогу - Венс

У Києві затримали організатора виїзду за кордон за $50 тис.

Наслідки атаки на Запоріжжя: 42 поранених, серед них вагітна та п'ятеро дітей, четверо пацієнтів у важкому стані

Українська делегація прибула до Лондона

Адвокати повідомляють про обшук ДБР в колишньої уповноваженої АМКУ та ексзаступниці Мінекономіки Панаіотіді

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки російської атаки БпЛА в Одесі

ДБР завершило розслідування щодо військового, через недбалість якого держава втратила понад 3,3 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА