Інтерфакс-Україна
07:16 22.10.2021

Міністри оборони США і Данії стурбовані діяльністю Росії в Північній Атлантиці, Балтійському морі і в Україні

1 хв читати
Міністри оборони США і Данії стурбовані діяльністю Росії в Північній Атлантиці, Балтійському морі і в Україні

Міністр оборони США Ллойд Остін і міністр оборони Данії Тріне Брамса зустрілися в Брюсселі для обговорення двосторонніх відносин у сфері безпеки, повідомляє прес-секретар Пентагону Джон Кірбі.

"Лідери визнали свою загальну стурбованість проблемами, що впливають на трансатлантичну безпеку, включно з діяльністю Росії в Північній Атлантиці, Балтійському морі і Україні, і домовилися продовжувати тісно співпрацювати з загальними пріоритетами у всьому світі", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що міністри обговорили завершення військової місії в Афганістані, підтримку Данією операцій з евакуації і продовження командування місією НАТО в Іраку.

"Два лідери обговорили важливість альянсу НАТО як основи трансатлантичної безпеки, а також шляхи поглиблення і розширення співпраці в галузі оборони між Сполученими Штатами і Данією", - заявив Кірбі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні створили перший інтерактивний Музей математики, з 1 травня він стане відкритим для відвідувачів - Міносвіти

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

У Запоріжжі затримали агента рф, який готував вибухівку для терактів - Нацполіція

В Мінкультури обговорили підтримку українських медіа з ЮНЕСКО і Представництвом ЄС

В Деснянському районі столиці зафіксовано падіння уламків на території школи, інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється - влада

Повітряні сили: за ніч збито 63 ворожих БпЛА, 64 не досягли цілей

Найбільше окупанти атакували покровський і торецький напрямок - Генштаб

Двоє людей загинули та семеро постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини

Під Запоріжжям відновлюють електропостачання після ворожих обстрілів

Окупанти за добу втратили 1500 осіб та 109 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА