Інтерфакс-Україна
14:46 22.10.2021

ДБР викрило відновлення діяльності контрабандистів, які перебувають у списку санкцій РНБО

1 хв читати
ДБР викрило відновлення діяльності контрабандистів, які перебувають у списку санкцій РНБО

Державне бюро розслідувань встановило, що більшість осіб, стосовно яких Рада нацбезпеки і оборони у 2021 році застосувала спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції), влітку поточного року відновили свою протиправну діяльність через перерозподіл контрабандних потоків.

Як повідомляє прес-служба ДБР у п'ятницю, для відновлення функціонування схем незаконного переміщення товарів через митний кордон України "контрабандисти" залучили до своєї протиправної діяльності нових юридичних осіб, що не увійшли до санкційних списків.

"З метою припинення діяльності злочинної схеми незаконного переміщення товарів та інших предметів через митний кордон України, 22 жовтня 2021 року працівники ДБР провели низку обшуків за місцем проживання "контрабандистів" та їхніх спільників, які відновили протиправну діяльність на території Одеської, Київської областей та міста Києва", - наголошують правоохоронці.

Вони уточнюють, що під час обшуків співробітникам вдалося отримати докази причетності до злочинної схеми посадових осіб Державної митної служби та осіб, стосовно яких накладено санкції.

"Вилучено чорнові записи, мобільні телефони, планшети, флеш-носії інформації, що мають значення для розслідування кримінальної справи", - наголошують у Бюро.

Там додають, що планується ініціювати проведення у взаємодії з іноземними правоохоронними органами низки спільних заходів зі встановлення активів зазначених осіб за кордоном.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Працювали з українською переговорною командою щодо тексту в документі, який напрацьований зі США в Женеві

Трамп готовий зустрітися із Зеленським та Путіним після фіналізації мирної угоди щодо припинення війни

Зеленський обговорив із Фріланд питання відбудови та енергетичної стійкості України

Коаліція охочих погодилася продовжувати підтримку України – Стубб

Президент Єврокомісії: Інтереси України – це наші інтереси, ми й надалі будемо твердо підтримувати Україну в майбутніх переговорах

Зеленський закликав учасників Коаліції охочих розробити працездатну рамку для розгортання сил стримування в Україні

Ердоган запропонував провести прямі переговори між Україною та Росією в Стамбулі

Макрон: Найближчими днями ми фіналізуємо рішення з країнами ЄС щодо забезпечення фінансування України

Макрон: Не має бути жодних обмежень щодо української армії

Макрон: "Мирні переговори" мають продовжуватися, і маємо й надалі тиснути на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА