20:06 22.10.2021

У США "бустерну дозу" вакцини від COVID-19 отримують частіше, ніж перший компонент препарату

1 хв читати
У США "бустерну дозу" вакцини від COVID-19 отримують частіше, ніж перший компонент препарату

У США зараз налічується набагато більше тих, хто отримує бустерну дозу вакцини від COVID-19, ніж тих, хто робить перше щеплення від коронавірусу, свідчать дані Центрів з контролю і запобігання захворювань (CDC).

Згідно з даними відомства, які наводить газета The Washington Post, у середньому щодоби близько 340 тис. цілком щеплених людей в США роблять бустерне щеплення, в той час як перший компонент вакцини отримують щодня більш ніж удвічі менше мешканців - приблизно 157,6 тис. осіб.

Останні дані CDC свідчать про те, що повну вакцинацію в США пройшли 189,9 млн жителів, бустер отримали 11,6 млн людей. Понад 30% жителів країни все ще не зробили перше щеплення від коронавірусу.

Раніше цього тижня американське Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) схвалило введення бустерної дози вакцини Moderna людям старше 65 років, а також особам з високим ризиком важких захворювань. У вересні в FDA схвалили бустерну дозу вакцини Pfizer для цієї ж групи осіб. Бустерну дозу вводять як мінімум через шість місяців після введення другої дози двокомпонентної вакцини.

Американський регулятор цього тижня також ухвалив бустерну дозу однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson для осіб віком 18 років і старше. Її можна робити через як мінімум два місяці після вакцинації цим препаратом.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА