Інтерфакс-Україна
20:23 22.10.2021

У РНБО планують облаштувати на лініях розмежування з ОРДЛО та Кримом пункти зв'язку з органами влади

1 хв читати
У РНБО планують облаштувати на лініях розмежування з ОРДЛО та Кримом пункти зв'язку з органами влади

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) доручить Міністерству цифрової трансформації України розробити технічне завдання з відкриття на лінії розмежування з тимчасово окупованими окремими районами Донецької та Луганської областей і Кримом пунктів зв'язку для комунікації громадян із представниками української влади.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, одним із питань у межах засідання РНБО в п'ятницю стало забезпечення конституційних прав людей, які проживають на тимчасово окупованих територіях і які перетинають лінію розмежування в контрольних пунктах в'їзду-виїзду (КПВВ), щодо їх комунікацій із представниками центральної та місцевої влади України.

"Ухвалено рішення протягом двох тижнів доручити Міністерству цифрової трансформації розробити технічне завдання для такого продукту. І через два тижні, коли на засіданні РНБО буде розглянуто такий інструмент, найближчим часом його впровадити для того, щоб у людей була можливість спілкування безпосередньо з усіма органами влади, які є в нашій країні, зокрема президентом", - заявив Данілов на брифінгу за підсумком засідання РНБО в п'ятницю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб підтвердив ураження НПЗ "Славянский", низки об'єктів нафтогалузі на території РФ та артскладу на ТОТ України

Злочин СЗЧ припиняється, коли військовий звертається щодо подальшого проходження служби – Верховний Суд

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

Понад 12 тис. людей уже отримали соцпослуги в межах програми малих грантів - Мінсоцполітики

ДБР повідомило про затримання чернівецького експравоохоронця за підозрою у переправлявлянні харків'ян за кордон

Комісія при Міносвіти видала 345 свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту в 2025р

План США та Європи передбачає посилення ЗСУ та розгортання європейських сил в Україні – ЗМІ

Росіяни вдарили по об'єкту теплогенерації у Херсоні – ОВА

Ветеранський фонд запустить тематичний грантовий курс у сферах виробництва та організації харчування в 2026р

ЄС знаходиться під безпрецедентним тиском з боку США перед зустріччю щодо фінансування України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА