Інтерфакс-Україна
12:12 23.10.2021

На Сумщині СБУ нейтралізувала злочинне угруповання з 50 осіб, яке координували "злодії в законі"

1 хв читати
На Сумщині СБУ нейтралізувала злочинне угруповання з 50 осіб, яке координували "злодії в законі"

У Сумській області Служба безпеки України знешкодила потужне кримінальне угруповання, яке координував іноземний клан злодіїв у законі.

Як повідомляє прес-центр СБУ, встановлено, що зловмисників координували злодії в законі так званого Сухумо-кутаїського клану, зокрема з території РФ.

"Учасники угруповання намагалися поширити злочинний вплив на жителів декількох регіонів України. Щоб реалізувати це, вони створили розгалужену мережу своїх "осередків". Зловмисники залякували громадян, тероризували підприємців і "вибивали" з них гроші. До потерпілих кримінальники застосовували психологічний тиск, насильство та погрози фізичної розправи", - йдеться у повідомленні.

Отримані суми лідери угруповання спрямовували на поповнення "злодійської каси".

Крім того, зловмисники використовували "прибуток" для підтримки засуджених соратників у місцях позбавлення волі, а також поширення там злочинного впливу.

Під час слідчих дій у місцях перебування учасників групи правоохоронці виявили: засоби зв'язку, комп'ютерну техніку та банківські картки з доказами протиправної діяльності, відмички, "боргові" розписки потерпілих, з яких зловмисники вимагали гроші.

За матеріалами СБУ, трьом організаторам угруповання повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 255-1 (встановлення або поширення злочинного впливу), ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Водопостачання Києва поновлено у повному обсязі, світло повернули 466 тис. споживачів

Ідентифіковано трьох бойовиків "ЛНР", які під час окупації Куп'янського району Харківської області грабували підприємства

Зеленський обговорить зі Стармером дату наступного засідання Коаліції охочих

Кількість будинків без світла в Києві сягала 5,8 тис, наразі 540 тис споживачів вже заживлено

Водопостачання у Борисполі та Яготині Київської області відновлено – ОВА

Свириденко: Аварійні відключення е/е зберігаються в окремих районах Києва та у Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській та Чернігівській областях

Зеленський обговорював з Трампом можливість передачі не лише Tomahawk

ЗС України знищили техніку РФ на добропільському напрямку

Зеленський: Будемо робити все для захисту об’єктів, там де не може місцева влада

Через погодні умови відбиття атаки зменшилося на 20-30% - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА