Інтерфакс-Україна
16:21 23.10.2021

На Донбасі поранено двох українських військових – ОТГ "Схід"

1 хв читати
На Донбасі поранено двох українських військових – ОТГ "Схід"

На Донбасі внаслідок обстрілів з боку російських найманців осколкових поранень дістали двоє бійців Збройних сил України, повідомила прес-служба оперативно-тактичного угруповання "Схід".

"Сьогодні збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню і здійснили обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід". Унаслідок ворожого вогню двоє військовослужбовців Об'єднаних сил зазанали осколкових поранень. Після надання першої медичної допомоги поранених транспортували до лікувального закладу", - йдеться у повідомленні ОТГ "Схід" у Facebook.

Стан здоров'я військовослужбовців задовільний.

"Українські військові контролюють ситуацію в районі проведення операції Об'єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації", - йдеться в повідомленні.

 

ОСТАННЄ

ЄС працює над виділенням додаткових EUR100 млн на зимову підтримку України - Каллас

Заступник командира в/ч на Львівщині відправляв солдатів класти бруківку і встановлювати пам'ятники на могилах – ДБР

Графіки аварійних відключень е/е скасовані в Харківській області – обленерго

ЄС цьогоріч надає Україні рекордний рівень військової підтримки - Каллас

До нападу на представника релігійної громади у Києві причетні троє неповнолітніх – поліція Києва

Україна надала Польщі дозвіл на проведення пошукових робіт у селі Угли на Рівненщині - посол

Кабмін скоротив опалювальний сезон на місяць - з 1 листопада по 31 березня

Лауреатами Нобелівської премії з економіки стали американець Мокір, канадець Говітт, француз Агьон

В Ізраїлі почали звільняти палестинських в'язнів

Графіки аварійних відключень е/е скасовано в Запорізькій та Кіровоградській областях – обленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА