Інтерфакс-Україна
19:24 23.10.2021

У Києві за недотримання карантину оштрафували власника ресторану

2 хв читати
У Києві за недотримання карантину оштрафували власника ресторану

У суботу за недотримання карантинних обмежень з протидії поширення Covid-19 оштрафували власника ресторану на вул. Мала Житомирська в Києві, повідомив глава парламентського комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький (фракція "Слуга народу").

"Один із прикладів того це перевірка ресторану на вулиці Мала Житомирська за скаргою небайдужих киян... За результатом перевірки працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 43-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Власнику закладу загрожує штраф від 17 тис. грн до 170 тис. грн. Остаточне рішення за суддями" - написав Радуцький на своїй сторінці в Facebook.

Він повідомив, що Комісія провела перевірку закладу і виявила порушення, зокрема, недотримання маскового режиму як відвідувачами, так і персоналом, відсутності маркування для дотримання соціальної дистанції в черзі, не виконання регулярного вологого прибирання приміщень, миття та дезінфекції поверхонь, непроведення температурного скринінгу відвідувачів і працівників перед початком робочої зміни, розташування столів ближче 1,5 метрів і розміщення за ними більше чотирьох осіб.

Також за словами Радуцького, з 26 жовтня до "червоної" зони переходять ще дві області - Рівненська і Миколаївська, а з вівторка жорсткі карантинні обмеження діятимуть у семи регіонах.

Разом із тим, він зазначив, що Київ поки відповідає показникам "помаранчевої" зони, але в найближчі дні через погіршення епідситуації може опинитись у "червоній" зоні. У КМДА прогнозують, що ввести жорсткі обмеження доведеться з 27 жовтня.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: ми передали мирний план для України Трампу, переговори з американцями можуть бути вже цими вихідними

У PHU Lechmar заявили, що виконали основні зобов'язання в рамках контракту з Держприкордонслужбою

Гендиректор Театру Франка Нищук: У нас підприємство 600 чоловік, кожного місяця 2 млн дірка по зарплаті

САП та НАБУ викрили схему заволодіння 102 млн грн на закупівлі динамічного захисту для танків

Коштами "Зимової підтримки" та "Нацкешбеку" тепер можна оплатити продукти в торгмережах Fozzy Group та "Близенько"

Генасамблея ООН ухвалила українську резолюцію щодо подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, проти РФ, Білорусь, Китай, США

Євросоюз готовий ізолювати Бельгію, якщо вона не підтримає кредит для України – ЗМІ

СБУ затримала двох мешканців Київщини за підозрою у підготовці обстрілів по теплових- та гідроелектростанціях

Мінкультури запроваджує школу для культурних інституцій та бізнесу щодо приватного партнерства і меценатства - Бережна

Новий "план Трампа" не передбачає амністію та заборону для вступу України в НАТО – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА