08:18 24.10.2021

У Білорусі знижується кількість важких пацієнтів з COVID-19 на ШВЛ

2 хв читати
У Білорусі знижується кількість важких пацієнтів з COVID-19 на ШВЛ

Міністр охорони здоров'я Білорусі Дмитро Піневич заявив про зменшення поширення і тяжкості коронавірусу в країні, зокрема, він зазначив щодобове зниження пацієнтів на апаратах штучної вентиляції легенів (ШВЛ).

"Стосовно захворюваності: є моменти, які вселяють у нас обережний оптимізм. Самі по собі темпи приросту захворюваності дещо зменшуються. В останній тиждень ми бачимо дуже незначну, але тенденцію щодо зниження темпів госпіталізації пацієнтів у стаціонари. Один із важливих компонентів - на кілька людей на добу знижується кількість пацієнтів, які перебувають на ШВЛ", - сказав Піневич, слова якого наводить прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Міністр, проте, констатував, що цифри все одно залишаються високими і "ситуація вимагає від нас зусиль, тому ми продовжуємо всіх переконувати вакцинуватися".

За даними медичного відомства, першу дозу вакцини отримали вже понад 27% білорусів.

Піневич зазначив, що в Білорусі в повному обсязі відновлено надання планової медичної допомоги.

"Планова допомога відновлена в повному обсязі - в тому, в якому це необхідно і в якому вона не буде епідеміологічною загрозою для самих пацієнтів", - заявив глава МОЗ.

Він повідомив, що в усій країні перепрофільовані трохи більше 40% ліжкового фонду. Всі РНПЦ у повному обсязі продовжують надавати планову допомогу. Обласні лікарні теж надають планову допомогу, при цьому вони частково перепрофільовані під інфекційну патологію для пацієнтів з COVID-19 і з супутньою патологією.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА