08:50 24.10.2021

Міністр юстиції Грузії спростував заяву особистого лікаря Саакашвілі про його можливу госпіталізацію

2 хв читати
Міністр юстиції Грузії спростував заяву особистого лікаря Саакашвілі про його можливу госпіталізацію

Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе спростував заяву особистого лікаря екс-президента Міхеіла Саакашвілі Ніколоза Кипшидзе про те, що всі члени консиліуму лікарів, який відбувся в суботу, нібито згодні, що в разі необхідності потрібно перевезти на госпіталізацію Саакашвілі з Руставської в'язниці до багатопрофільної лікарні високого класу.

"На зустрічі з групою лікарів ми поговорили про багатьох питаннях, але жодного слова не було сказано про цивільну клініку", - написав Брегадзе в соціальних мережах.

За словами глави грузинського Мін'юсту, особистий лікар Саакашвілі поширив інформацію, що не відповідає дійсності.

"У брехні короткі ноги. Про решту поговоримо пізніше", - зазначив Брегадзе.

У четвер увечері Кипшидзе заявив журналістам, що всі члени консиліуму лікарів згодні, що в разі необхідності треба перевезти на госпіталізацію колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі з Руставської в'язниці до багатопрофільної лікарні високого класу.

"Проблем поки у Саакашвілі немає, але стан його здоров'я може погіршитися в будь-яку хвилину. Його обов'язково треба перевезти в багатопрофільну лікарню високого класу, і з цим згодні всі члени консиліуму лікарів, що відбувся в суботу", - сказав він.

Висловлюючи свою власну думку, особистий лікар зазначив, що "переведення Саакашвілі до тюремної лікарні рівносильно його вбивству".

Тим часом, раніше глава Мін'юсту Грузії неодноразово заявляв, що Саакашвілі у разі необхідності буде перевезений до тюремної лікарні, а не в цивільну клініку.

На цьому тижні Брегадзе заявляв також, що безпека колишнього президента Грузії в разі його переведення в тюремну лікарню буде гарантована.

"Усі ув'язнені рівні перед законом і підхід до всіх буде абсолютно однаковим", - наголошував міністр у бесідах з журналістами.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі. Наразі він перебуває у в'язниці в місті Руставі. Прокуратура винесла постанову про пред'явлення обвинувачення Саакашвілі за фактом незаконного перетину кордону.

У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами. Своє затримання екс-президент вважає незаконним, а обвинувачення на свою адресу сфальсифікованими.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА