15:36 24.10.2021

Прем'єр Грузії визнав провокацією заяви про намір влади ліквідувати Саакашвілі

2 хв читати
Прем'єр Грузії визнав провокацією заяви про намір влади ліквідувати Саакашвілі

Маячнею і провокацією назвав прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заяву адвоката Нікі Гварамія, що в тюремній лікарні влада нібито готує ліквідацію колишнього президента Михайла Саакашвілі.

"Це повна маячня і провокація. Населення прекрасно розуміє, чому прихильники Саакашвілі хочуть посіяти до виборів у майбутню суботу паніку. Цей тиждень буде напруженим, з'являться й інші брехливі заяви", – сказав Гарібашвілі в неділю журналістам.

Він зазначив, що за часів правління Саакашвілі в тюрмах справді вбивали і катували людей.

"Весь цей тиждень вони (прихильники Саакашвілі – ІФ) будуть показувати, як голодує ця людина, якій ніхто не перешкоджає їсти. Лікарі ведуть повний контроль за станом здоров'я Саакашвілі, відповідно заява колишнього прокурора Гварамії (під час правління Саакашвілі Гварамія обіймав посади міністра юстиції та заступника генерального прокурора – ІФ) є черговою спробою поставити театралізовану виставу, яка завершиться крахом", – сказав Гарібашвілі.

Він ще раз наголосив, що в разі необхідності Саакашвілі переведуть у тюремну лікарню, а не в міську клініку, оскільки для жодного ув'язненого в Грузії винятків не буде.

"У тюремній лікарні Саакашвілі проведуть всі необхідні процедури, після чого повернуть у камеру", – сказав Гарібашвілі.

Громадянин України Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня він був затриманий у Тбілісі. Наразі Саакашвілі перебуває у в'язниці в місті Руставі.

У Грузії Саакашвілі проходить у кількох кримінальних справах. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його одразу, як тільки він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а звинувачення на його адресу сфальсифікованими.

Раніше в суботу адвокат Саакашвілі, гендиректор опозиційного телеканалу "Мтаварі архі" Гварамія заявив, що чинна влада має намір ліквідувати екс-президента в тюремній лікарні, куди його перевезуть із Руставської в'язниці найближчим часом.

"За нашою інформацією, влада після переведення Саакашвілі в тюремну лікарню має намір імітувати там бунт ув'язнених, який завершиться його (Саакашвілі – ІФ) ліквідацією", – заявив Гварамія.

Він повідомив, що має інформацію про те, що "в тюремну лікарню вже помістили спеціального ув'язненого, який про це подбає".

Адвокат закликав омбудсмена Грузії Ніно Ломджарія стежити за ситуацією навколо Саакашвілі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА