Інтерфакс-Україна
07:31 25.10.2021

Південна Корея почне повернення до нормального життя після пандемії COVID-19 у листопаді

1 хв читати
Південна Корея почне повернення до нормального життя після пандемії COVID-19 у листопаді

Південна Корея зробить кроки щодо поступового повернення до нормального життя після пандемії COVID-19 у наступному місяці, заявив у понеділок президент республіки Мун Чже Ін.

"Грунтуючись на стабільному стримуванні і високих показниках вакцинації, ми починаємо поступове повернення до нормального життя", - сказав Мун Чже Ін, під час виступу в Національних зборах.

"Це почне здійснюватися всерйоз у листопаді", - уточнив він.

При цьому, за словами президента Південної Кореї, деякі антивірусні обмеження, зокрема обов'язкове носіння масок, залишаться в силі після листопада, щоб уповільнити поширення вірусу.

Станом на суботу близько 35,9 млн з 51,3 млн населення країни були повністю вакциновані.

За даними Корейського агентства з контролю і профілактики захворювань (KDCA) кількість нових випадків коронавірусу в країні продовжує знижуватися.

За минулу добу тут зареєстровано 1 тис. 190 нових випадків захворювання, днем раніше повідомлялося про 1 тис. 423 випадки.

Загалом за час пандемії в країні зафіксовано 353 тис. 89 випадків COVID-19, кількість загиблих склала 2 тис. 773.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

У Черкасах працівника ТЦК двічі вдарили сокирою під час перевірки документів

Польща розгортає близько 40 тисяч військових на кордонах з РФ та Білоруссю - ЗМІ

Мерц привітав експосла ФРН в Україні з призначенням на посаду голови федеральної розвідслужби

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

Свириденко закликала місцеву владу використовувати додаткову дотацію на захист критичної інфраструктури

Презентація першого українського роману, написаного поглядом, відбулася в Києві – "Проти вітру" Марини Бородіної

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА