13:12 25.10.2021

Лікарям довелося знову надати медикаментозну допомогу Саакашвілі - адвокат

2 хв читати
Лікарям довелося знову надати медикаментозну допомогу Саакашвілі - адвокат

Лікарям із бригади реанімобіля в ніч на понеділок вдруге за вихідні довелося надати медикаментозну допомогу колишньому президентові Грузії Міхеілу Саакашвілі, який перебуває в Руставській в'язниці, повідомив журналістам адвокат Георгій Гелхаурі.

"Лікарям із чергової бригади реанімобіля вночі довелося надати медикаментозну допомогу Саакашвілі. Допомогу лікарів було надано і в суботу. Сьогодні Міхеіл Саакашвілі, який продовжує голодування вже 25-й день, почувається нормально, але кризова ситуація може настати в будь-який момент", - сказав адвокат у понеділок після зустрічі з екс-президентом.

Гелхаурі вважає, що Саакашвілі необхідно госпіталізувати в багатопрофільну міську лікарню високого класу. За його словами, створений консиліум лікарів однозначно рекомендує переведення Саакашвілі до міської лікарні, але влада ігнорує цю рекомендацію.

Він також вважає, що на консиліум лікарів чиниться тиск.

"Ми не спекулюватимемо питанням, чому лікар (Зураб Пагава - ІФ) залишив склад консиліуму, але факти говорять самі за себе, на лікарів консиліуму влада чинить тиск, щоб вони не були проти переведення Саакашвілі на госпіталізацію в тюремну лікарню", - сказав Гелхаурі.

Пагава раніше заявив журналістам, що вийшов зі складу консиліуму через стан здоров'я.

Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня і був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Він перебуває у в'язниці в місті Руставі. У Грузії Саакашвілі проходить за кількома кримінальними справами. Представники грузинської влади неодноразово заявляли, що затримають його відразу, щойно він перейде кордон. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення на його адресу - сфальсифікованими.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА