13:50 25.10.2021

Стефанчук має намір щомісяця проводити в Раді "євроінтеграційний" день

2 хв читати
Стефанчук має намір щомісяця проводити в Раді "євроінтеграційний" день

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук має намір виділяти одне засідання парламенту в місяць для розгляду законопроектів, важливих для європейської інтеграції України, повідомляє прес-служба апарату Верховної Ради.

"У мене є ідея - раз на місяць проводити День європейської інтеграції в парламенті. Моїм пріоритетом роботи є виконання Копенгагенських критеріїв і вступ України до ЄС", - сказав Стефанчук на зустрічі з головою Представництва ЄС в Україні Матті Маасікасом, керівником департаменту з політичних питань, аналізу та звітності Представництва ЄС в Україні Артуром Гебалем і фахівцем політичного відділу Представництва ЄС Димитрієм Горчаковим.

При цьому спікер зазначив, що Україна робить важливі кроки на шляху до євроінтеграції. Зокрема, він нагадав, що 21 жовтня у Верховній Раді провели позачергове засідання, на якому ухвалили 14 законопроектів, присвячених європейській інтеграції, а також депутати підтримали законодавчі ініціативи щодо ратифікації міжнародних угод.

Глава Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, у свою чергу, висловив сподівання на продовження співпраці з Україною і підтримав ідею "євроінтеграційного дня" у Верховній Раді.

У рамках зустрічі сторони також обговорили законопроекти стосовно судової реформи, реформи СБУ, антикорупційної стратегії, земельної реформи, а також щодо вдосконалення корпоративного управління.

Крім того, Стефанчук звернув увагу на важливість співпраці парламенту України з Європарламентом. "Ми маємо здійснювати великий міжпарламентський діалог із нашими колегами в Європейському парламенті", - підсумував він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА