Інтерфакс-Україна
15:58 25.10.2021

Університети в п'яти областях України перейшли на дистанційну форму навчання - Міносвіти

1 хв читати
Університети в п'яти областях України перейшли на дистанційну форму навчання - Міносвіти

У п'яти областях України вищі навчальні заклади перейшли на дистанційну форму навчання до 15 листопада, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Для збереження здоров'я педагогів і здобувачів освіти в закладах фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти всіх форм власності та сфер управління минулого тижня Міністерство освіти і науки рекомендувало запровадити дистанційне навчання з 25 жовтня до 15 листопада. За оперативною інформацією МОН, університети п’яти областей перейшли на дистанційну форму навчання", - йдеться в повідомленні.

На дистанційну форму навчання перейшли 100% вишів у Запорізькій, Львівській, Миколаївській, Одеській та Сумській областях.

"Деякі виші використовують змішану форму навчання. Найбільше таких університетів у Харківській області - вісім закладів, а також по два університети в Київській та Чернігівській областях", - зазначили в Міносвіти.

За даними міністерства, в очному режимі продовжують працювати вищі навчальні заклади Черкащини - вісім університетів, а також п’ять університетів Житомирщини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат

Шмигаль на "Рамштайні" звернувся до партнерів із пропозицією спрямовувати щонайменше 0,25% ВВП на оборонні потреби України

Сибіга закликав держави-члени ЄС увалити рішення щодо "репараційного кредиту" цього тижня: є щонайменше 5 причин, чому це необхідно саме зараз

США залишили в силі вимоги вивести українські війська з Донбасу - ЗМІ

Канада на "Рамштайні" оголосила про новий пакет підтримки України

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

Україна та партнери профінансують контракти для військових, які захочуть лишитися в армії після війни – Зеленський

Кошта запросив Зеленського на саміт ЄС

Україна хотіла б отримати EUR40-45 млрд з активів РФ вже у 2026р та використати їх виключно на відновлення - Зеленський

Прем’єр Нідерландів сподівається на ухвалення Єврорадою рішення щодо фінансування потреб України за допомогою заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА