Інтерфакс-Україна
07:14 26.10.2021

Генпрокурор про притягнення до відповідальності колишнього керівництва МОЗ: Ніхто нікого не покриває

2 хв читати
Генпрокурор про притягнення до відповідальності колишнього керівництва МОЗ: Ніхто нікого не покриває

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова наголошує, що правоохоронні органи розслідують низку кримінальних справ за фактами можливих посадових злочинів з боку колишнього керівництва Міністерства охорони здоров'я, про підозри поки не йдеться.

"Фактових справ...досить багато... Прокуратура давно розпочала (розслідування). Але ми не можемо говорити емоціями, ми можемо говорити конкретними доведеними фактами, доказами...", - сказала генпрокурор у понеділок увечері в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV, відповідаючи на питання про те, чи буде притягнуто до кримінальної відповідальності екс-міністра охорони здоров'я Максима Степанова у зв'язку з саботажем постачання медикаментів та обладнання.

Вона зазначила, що підозри буде пред'явлено, коли слідство збере достатньо доказів для цього.

"Коли ми будемо готові притягувати людей до відповідальності, будуть підписані підозри. У цьому випадку ніхто нікого не покриває", - запевнила вона.

Загалом, говорячи про нову хвилю епідемії коронавірусу та поширення підроблених COVID – документів у зв'язку з карантинними обмеженнями, Венедіктова сказала: "Це (кримінальна відповідальність – ІФ) стосується і тих, хто купує, і тих, хто продає…Від штрафу…до обмеження свободи".

Генпрокурор висловила обурення фактами використання підроблених сертифікатів щодо вакцинації. "Я поважаю, чую і розумію тих людей, хто говорить про свої права і не хоче вакцинуватися. Не хочеш? Добре, сиди вдома... Чекай, коли пандемія пройде, не наражай на небезпеку інших. Але якщо людина виходить (на роботу, в громадські місця) – ІФ)) за допомогою купівлі підробленого сертифікату, підробленого тесту, то така людина перестає бути нормальною людиною і стає мерзотником. І треба розуміти, що за цією людиною правоохоронець рано чи пізно прийде і приведе її до суду", - сказала генпрокурор.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 104 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сибіга провів нараду з послами щодо посилення оборони та мобілізації міжнародної підтримки

Сили оборони відбили з початку доби 137 ворожих атак - Генштаб

Канада планує передати Україні російський вантажний літак Ан-124 після завершення судового процесу над ним

ООН бракує коштів для гуманітарної допомоги Україні у 2025 році - ЗМІ

ВАКС засудив колишнього голову ДФС Насірова до шести років позбавлення волі

Українська розвідка веде контрнаступальні дії під Покровськом, щоб відновити логістичні лінії – журналіст

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок авіаударів по Куп'янського району Харківської області

Сибіга: удари РФ по підстанціях, що забезпечують роботу АЕС, не могли бути здійснені без участі "Росатому"

Президент Венесуели попросив військову допомогу в РФ, Китаю та Ірану через активність США у Карибському морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА